Some cosmetic changes in preparation for larger site changes in the works.

Close
barb_b

I was confused by it...Why would they do a taste test on their brand? It seems to reduce their name

Veteran Member
6260 posts
Joined: Dec 10, 2005

Options

Posted to Thread #16371 at 12:43 pm on Oct 4, 2009

If you can't taste the difference, why would you go to the store and pay $4.00/cup when you can buy the instant, make at home for pennies?


Other messages in this thread: